Spring Baseball 2018 Results


Monday, May 21, 2018 @ 8:00pm
Final
GNLL - Koch (Juniors) 16
SUP (Juniors) 8
 
Monday, May 21, 2018 @ 6:30pm
Final
    Breazeale 10
Armstrong (Majors) 1
 
Monday, May 21, 2018 @ 6:00pm
Final
GNLL - Koch (Juniors) 7
SUP (Juniors) 5
 
Friday, May 18, 2018 @ 7:30pm
Final
    Zion 1
Talley (AAA Minors ) 3
 
Thursday, May 17, 2018 @ 7:00pm
Final
SKYLINE (Juniors) 21
SUP (Juniors) 3
 
Wednesday, May 16, 2018 @ 7:30pm
Final
Armstrong (Majors) 3
    Steil 4
 
Wednesday, May 16, 2018 @ 7:00pm
Final
SAN TAN (Juniors) 7
GNLL - Koch (Juniors) 0
 
Tuesday, May 15, 2018 @ 7:30pm
Final
    Hux 4
Tucker (AA Minors) 14
 
Tuesday, May 15, 2018 @ 7:30pm
Final
SED1 - Tuey (Juniors) 8
SED2 (Juniors) 1
 
Tuesday, May 15, 2018 @ 5:30pm
Final
    Pollard 5
Talley (AAA Minors ) 10
 
Monday, May 14, 2018 @ 7:00pm
Final
SAN TAN (Juniors) 6
SKYLINE (Juniors) 9
 
Monday, May 14, 2018 @ 5:30pm
Final
    Brezeale 1
Armstrong (Majors) 2
 
Saturday, May 12, 2018 @ 5:30pm
Final
    Pollard 8
Berg (AAA Minors ) 3
 
Friday, May 11, 2018 @ 7:30pm
Final
Albers (Majors) 8
Steil (Majors) 3
 
Friday, May 11, 2018 @ 7:30pm
Final
Breazeale (Majors) 22
Armstrong (Majors) 16
 
Friday, May 11, 2018 @ 7:15pm
Final
DRIDGE (Juniors) 9
GALL - Forrest (Juniors) 2
 
Friday, May 11, 2018 @ 7:00pm
Final
GNLL - Koch (Juniors) 2
SED1 - Tuey (Juniors) 3
 
Friday, May 11, 2018 @ 5:30pm
Final
Guymon (Majors) 1
Earle (Majors) 10
 
Thursday, May 10, 2018 @ 7:00pm
Final
SAN TAN (Juniors) 1
SED2 (Juniors) 18
 
Wednesday, May 9, 2018 @ 7:30pm
Final
Ramirez (Majors) 4
Albers (Majors) 7
 
Wednesday, May 9, 2018 @ 7:30pm
Final
SKYLINE (Juniors) 10
SED1 - Tuey (Juniors) 11
 
Wednesday, May 9, 2018 @ 7:30pm
Final
Talley (AAA Minors ) 5
Lydy (AAA Minors ) 8
 
Wednesday, May 9, 2018 @ 5:30pm
Final
Breazeale (Majors) 9
Guymon (Majors) 1
 
Tuesday, May 8, 2018 @ 7:30pm
Final
Hux (AA Minors) 0
Tucker (AA Minors) 10
 
Tuesday, May 8, 2018 @ 7:30pm
Final
Clough (AA Minors) 8
Porianda (AA Minors) 11
 
Tuesday, May 8, 2018 @ 5:30pm
Final
Jones (AA Minors) 7
Rauch (AA Minors) 12
 
Tuesday, May 8, 2018 @ 5:30pm
Final
Fried (AA Minors) 20
Mattlin (AA Minors) 6
 
Monday, May 7, 2018 @ 7:30pm
Final
Zion (AAA Minors ) 18
Esperson (AAA Minors ) 7
 
Monday, May 7, 2018 @ 7:30pm
Final
Armstrong (Majors) 15
Ramirez (Majors) 2
 
Monday, May 7, 2018 @ 7:15pm
Final
GALL - Forrest (Juniors) 7
GALL - Catania (Juniors) 17
 
Monday, May 7, 2018 @ 7:00pm
Final
SED2 (Juniors) 17
SUP (Juniors) 7
 
Monday, May 7, 2018 @ 5:30pm
Final
Pollard (AAA Minors ) 13
Berg (AAA Minors ) 14
 
Monday, May 7, 2018 @ 5:30pm
Final
Steil (Majors) 6
Earle (Majors) 8
 
Saturday, May 5, 2018 @ 4:00pm
Final
Lydy (AAA Minors ) 13
Esperson (AAA Minors ) 7
 
Saturday, May 5, 2018 @ 4:00pm
Final
Mattlin (AA Minors) 4
Clough (AA Minors) 11
 
Saturday, May 5, 2018 @ 2:00pm
Final
Tucker (AA Minors) 11
Jones (AA Minors) 7
 
Saturday, May 5, 2018 @ 2:00pm
Final
Zion (AAA Minors ) 12
Berg (AAA Minors ) 8
 
Saturday, May 5, 2018 @ 12:00pm
Final
Porianda (AA Minors) 9
Fried (AA Minors) 12
 
Saturday, May 5, 2018 @ 12:00pm
Final
Pollard (AAA Minors ) 9
Talley (AAA Minors ) 11
 
Saturday, May 5, 2018 @ 10:00am
Final
Rauch (AA Minors) 14
Hux (AA Minors) 15
 
Saturday, May 5, 2018 @ 10:00am
Final
GALL - Forrest (Juniors) 2
SKYLINE (Juniors) 7
 
Friday, May 4, 2018 @ 7:30pm
Final
Armstrong (Majors) 5
Earle (Majors) 8
 
Friday, May 4, 2018 @ 7:30pm
Final
Guymon (Majors) 16
Ramirez (Majors) 8
 
Friday, May 4, 2018 @ 7:00pm
Final
SUP (Juniors) 0
SAN TAN (Juniors) 7
 
Friday, May 4, 2018 @ 5:30pm
Final
Albers (Majors) 10
Breazeale (Majors) 3
 
Thursday, May 3, 2018 @ 7:15pm
Final
SED2 (Juniors) 10
DRIDGE (Juniors) 4
 
Thursday, May 3, 2018 @ 7:00pm
Final
GALL - Nunez (Juniors) 5
GNLL - Koch (Juniors) 4
 
Thursday, May 3, 2018 @ 5:30pm
Final
Clough (AA Minors) 8
Tucker (AA Minors) 3
 
Wednesday, May 2, 2018 @ 7:30pm
Final
Talley (AAA Minors ) 11
Berg (AAA Minors ) 0
 
Wednesday, May 2, 2018 @ 7:30pm
Final
SAN TAN (Juniors) 6
SED2 (Juniors) 16
 
Wednesday, May 2, 2018 @ 7:30pm
Final
Guymon (Majors) 2
Steil (Majors) 7
 
Wednesday, May 2, 2018 @ 7:15pm
Final
SED1 - Tuey (Juniors) 3
GALL - Catania (Juniors) 1
 
Wednesday, May 2, 2018 @ 5:30pm
Final
Esperson (AAA Minors ) 5
Pollard (AAA Minors ) 11
 
Wednesday, May 2, 2018 @ 5:30pm
Final
Armstrong (Majors) 8
Albers (Majors) 1
 
Tuesday, May 1, 2018 @ 7:30pm
Final
Hux (AA Minors) 14
Mattlin (AA Minors) 8
 
Tuesday, May 1, 2018 @ 7:15pm
Final
DRIDGE (Juniors) 7
GALL - Nunez (Juniors) 11
 
Tuesday, May 1, 2018 @ 7:00pm
Final
Fried (AA Minors) 7
Rauch (AA Minors) 8
 
Tuesday, May 1, 2018 @ 7:00pm
Final
GALL - Forrest (Juniors) 0
SUP (Juniors) 10
 
Monday, April 30, 2018 @ 7:30pm
Final
Zion (AAA Minors ) 3
Lydy (AAA Minors ) 13
 
Monday, April 30, 2018 @ 7:30pm
Final
Ramirez (Majors) 5
Steil (Majors) 6
 
Monday, April 30, 2018 @ 7:15pm
Final
GALL - Catania (Juniors) 8
SKYLINE (Juniors) 2
 
Monday, April 30, 2018 @ 7:00pm
Final
SED1 - Tuey (Juniors) 9
GNLL - Koch (Juniors) 7
 
Monday, April 30, 2018 @ 5:30pm
Final
Porianda (AA Minors) 16
Jones (AA Minors) 4
 
Monday, April 30, 2018 @ 5:30pm
Final
Earle (Majors) 5
Breazeale (Majors) 2
 
Saturday, April 28, 2018 @ 4:00pm
Final
Lydy (AAA Minors ) 11
Talley (AAA Minors ) 4
 
Saturday, April 28, 2018 @ 4:00pm
Final
Rauch (AA Minors) 12
Jones (AA Minors) 4
 
Saturday, April 28, 2018 @ 2:00pm
Final
Tucker (AA Minors) 15
Hux (AA Minors) 12
 
Saturday, April 28, 2018 @ 2:00pm
Final
Berg (AAA Minors ) 14
Pollard (AAA Minors ) 8
 
Saturday, April 28, 2018 @ 12:00pm
Final
Esperson (AAA Minors ) 1
Zion (AAA Minors ) 12
 
Saturday, April 28, 2018 @ 12:00pm
Final
Clough (AA Minors) 5
Porianda (AA Minors) 13
 
Saturday, April 28, 2018 @ 10:00am
Final
Fried (AA Minors) 9
Mattlin (AA Minors) 7
 
Friday, April 27, 2018 @ 7:30pm
Final
Earle (Majors) 13
Ramirez (Majors) 1
 
Friday, April 27, 2018 @ 7:30pm
Final
Breazeale (Majors) 7
Steil (Majors) 8
 
Friday, April 27, 2018 @ 7:15pm
Final
SED2 (Juniors) 8
GALL - Nunez (Juniors) 9
 
Friday, April 27, 2018 @ 7:00pm
Final
SUP (Juniors) 4
SKYLINE (Juniors) 5
 
Friday, April 27, 2018 @ 5:30pm
Final
Albers (Majors) 13
Guymon (Majors) 9
 
Thursday, April 26, 2018 @ 7:15pm
Final
SED1 - Tuey (Juniors) 14
GALL - Forrest (Juniors) 8
 
Thursday, April 26, 2018 @ 7:00pm
Final
GNLL - Koch (Juniors) 10
SAN TAN (Juniors) 0
 
Thursday, April 26, 2018 @ 5:30pm
Final
Porianda (AA Minors) 13
Hux (AA Minors) 4
 
Wednesday, April 25, 2018 @ 7:30pm
Final
Talley (AAA Minors ) 13
Esperson (AAA Minors ) 8
 
Wednesday, April 25, 2018 @ 7:30pm
Final
Steil (Majors) 4
Armstrong (Majors) 6
 
Wednesday, April 25, 2018 @ 7:15pm
Final
GALL - Catania (Juniors) 6
DRIDGE (Juniors) 9
 
Wednesday, April 25, 2018 @ 5:30pm
Final
Ramirez (Majors) 10
Guymon (Majors) 5
 
Wednesday, April 25, 2018 @ 5:30pm
Final
Lydy (AAA Minors ) 3
Berg (AAA Minors ) 13
 
Tuesday, April 24, 2018 @ 7:30pm
Final
SAN TAN (Juniors) 0
SED1 - Tuey (Juniors) 15
 
Tuesday, April 24, 2018 @ 7:30pm
Final
Rauch (AA Minors) 6
Clough (AA Minors) 7
 
Tuesday, April 24, 2018 @ 7:15pm
Final
SKYLINE (Juniors) 17
GALL - Forrest (Juniors) 7
 
Tuesday, April 24, 2018 @ 7:00pm
Final
Jones (AA Minors) 7
Mattlin (AA Minors) 6
 
Tuesday, April 24, 2018 @ 7:00pm
Final
GALL - Nunez (Juniors) 11
SUP (Juniors) 1
 
Monday, April 23, 2018 @ 7:30pm
Final
Pollard (AAA Minors ) 5
Zion (AAA Minors ) 10
 
Monday, April 23, 2018 @ 7:30pm
Final
Breazeale (Majors) 5
Albers (Majors) 7
 
Monday, April 23, 2018 @ 7:15pm
Final
GALL - Catania (Juniors) 8
SED2 (Juniors) 3
 
Monday, April 23, 2018 @ 7:00pm
Final
SUP (Juniors) 13
DRIDGE (Juniors) 21
 
Monday, April 23, 2018 @ 5:30pm
Final
Earle (Majors) 10
Armstrong (Majors) 7
 
Monday, April 23, 2018 @ 5:30pm
Final
Tucker (AA Minors) 11
Fried (AA Minors) 3
 
Friday, April 20, 2018 @ 7:30pm
Final
Ramirez (Majors) 10
Armstrong (Majors) 12
 
Friday, April 20, 2018 @ 7:30pm
Final
Albers (Majors) 0
Steil (Majors) 3
 
Friday, April 20, 2018 @ 7:15pm
Final
SED2 (Juniors) 9
GALL - Nunez (Juniors) 11
 
Friday, April 20, 2018 @ 7:00pm
Final
GALL - Forrest (Juniors) 3
GNLL - Koch (Juniors) 11
 
Friday, April 20, 2018 @ 5:30pm
Final
Earle (Majors) 17
Guymon (Majors) 8
 
Friday, April 20, 2018 @ 5:30pm
Final
Berg (AAA Minors ) 12
Lydy (AAA Minors ) 9
 
Thursday, April 19, 2018 @ 7:15pm
Final
DRIDGE (Juniors) 13
SKYLINE (Juniors) 2
 
Thursday, April 19, 2018 @ 7:00pm
Final
SED1 - Tuey (Juniors) 26
SUP (Juniors) 6
 
Thursday, April 19, 2018 @ 5:30pm
Final
Rauch (AA Minors) 9
Porianda (AA Minors) 7
 
Wednesday, April 18, 2018 @ 7:30pm
Final
Armstrong (Majors) 3
Breazeale (Majors) 2
 
Wednesday, April 18, 2018 @ 7:30pm
Final
Lydy (AAA Minors ) 7
Pollard (AAA Minors ) 8
 
Wednesday, April 18, 2018 @ 7:15pm
Final
SAN TAN (Juniors) 0
GALL - Catania (Juniors) 18
 
Wednesday, April 18, 2018 @ 5:30pm
Final
Zion (AAA Minors ) 1
Talley (AAA Minors ) 8
 
Wednesday, April 18, 2018 @ 5:30pm
Final
Steil (Majors) 3
Earle (Majors) 2
 
Tuesday, April 17, 2018 @ 7:30pm
Final
Hux (AA Minors) 9
Fried (AA Minors) 6
 
Tuesday, April 17, 2018 @ 7:30pm
Final
SKYLINE (Juniors) 1
SED2 (Juniors) 6
 
Tuesday, April 17, 2018 @ 7:15pm
Final
GALL - Forrest (Juniors) 6
DRIDGE (Juniors) 11
 
Tuesday, April 17, 2018 @ 7:00pm
Final
GALL - Catania (Juniors) 5
GNLL - Koch (Juniors) 14
 
Tuesday, April 17, 2018 @ 7:00pm
Final
Jones (AA Minors) 14
Tucker (AA Minors) 10
 
Monday, April 16, 2018 @ 7:30pm
Final
Berg (AAA Minors ) 14
Esperson (AAA Minors ) 5
 
Monday, April 16, 2018 @ 7:30pm
Final
Breazeale (Majors) 16
Guymon (Majors) 5
 
Monday, April 16, 2018 @ 7:15pm
Final
GALL - Nunez (Juniors) 6
SED1 - Tuey (Juniors) 4
 
Monday, April 16, 2018 @ 7:00pm
Final
SUP (Juniors) 16
SAN TAN (Juniors) 3
 
Monday, April 16, 2018 @ 5:30pm
Final
Albers (Majors) 9
Ramirez (Majors) 0
 
Monday, April 16, 2018 @ 5:30pm
Final
Mattlin (AA Minors) 8
Clough (AA Minors) 9
 
Saturday, April 14, 2018 @ 4:00pm
Final
Hux (AA Minors) 14
Rauch (AA Minors) 15
 
Saturday, April 14, 2018 @ 4:00pm
Final
Talley (AAA Minors ) 7
Pollard (AAA Minors ) 2
 
Saturday, April 14, 2018 @ 2:00pm
Final
Fried (AA Minors) 2
Porianda (AA Minors) 3
 
Saturday, April 14, 2018 @ 2:00pm
Final
Esperson (AAA Minors ) 1
Lydy (AAA Minors ) 13
 
Saturday, April 14, 2018 @ 12:00pm
Final
Tucker (AA Minors) 7
Mattlin (AA Minors) 13
 
Saturday, April 14, 2018 @ 12:00pm
Final
Berg (AAA Minors ) 11
Zion (AAA Minors ) 12
 
Saturday, April 14, 2018 @ 10:00am
Final
Jones (AA Minors) 9
Clough (AA Minors) 2
 
Friday, April 13, 2018 @ 7:30pm
Final
Earle (Majors) 4
Ramirez (Majors) 5
 
Friday, April 13, 2018 @ 7:30pm
Final
Steil (Majors) 2
Breazeale (Majors) 4
 
Friday, April 13, 2018 @ 7:15pm
Final
SED1 - Tuey (Juniors) 14
GALL - Catania (Juniors) 5
 
Friday, April 13, 2018 @ 7:00pm
Final
SED2 (Juniors) 5
GNLL - Koch (Juniors) 13
 
Friday, April 13, 2018 @ 5:30pm
Final
Guymon (Majors) 8
Armstrong (Majors) 7
 
Friday, April 13, 2018 @ 5:30pm
Final
Pollard (AAA Minors ) 11
Lydy (AAA Minors ) 1
 
Thursday, April 12, 2018 @ 7:15pm
Final
SKYLINE (Juniors) 1
GALL - Nunez (Juniors) 11
 
Thursday, April 12, 2018 @ 7:00pm
Final
DRIDGE (Juniors) 18
SAN TAN (Juniors) 3
 
Thursday, April 12, 2018 @ 5:30pm
Final
Clough (AA Minors) 11
Fried (AA Minors) 14
 
Wednesday, April 11, 2018 @ 7:30pm
Final
Talley (AAA Minors ) 9
Berg (AAA Minors ) 6
 
Wednesday, April 11, 2018 @ 7:30pm
Final
Guymon (Majors) 5
Albers (Majors) 3
 
Wednesday, April 11, 2018 @ 7:15pm
Final
SUP (Juniors) 9
GALL - Forrest (Juniors) 9
 
Wednesday, April 11, 2018 @ 5:30pm
Final
Zion (AAA Minors ) 7
Lydy (AAA Minors ) 13
 
Wednesday, April 11, 2018 @ 5:30pm
Final
Ramirez (Majors) 2
Breazeale (Majors) 4
 
Tuesday, April 10, 2018 @ 7:30pm
Final
DRIDGE (Juniors) 6
SED1 - Tuey (Juniors) 14
 
Tuesday, April 10, 2018 @ 7:30pm
Final
Mattlin (AA Minors) 1
Porianda (AA Minors) 12
 
Tuesday, April 10, 2018 @ 7:15pm
Final
GALL - Nunez (Juniors) 16
SAN TAN (Juniors) 4
 
Tuesday, April 10, 2018 @ 7:00pm
Final
GNLL - Koch (Juniors) 11
SKYLINE (Juniors) 0
 
Tuesday, April 10, 2018 @ 7:00pm
Final
Hux (AA Minors) 7
Jones (AA Minors) 14
 
Monday, April 9, 2018 @ 7:30pm
Final
Armstrong (Majors) 8
Steil (Majors) 10
 
Monday, April 9, 2018 @ 7:30pm
Final
Pollard (AAA Minors ) 14
Esperson (AAA Minors ) 8
 
Monday, April 9, 2018 @ 7:15pm
Final
GALL - Forrest (Juniors) 5
SED2 (Juniors) 13
 
Monday, April 9, 2018 @ 7:00pm
Final
GALL - Catania (Juniors) 17
SUP (Juniors) 8
 
Monday, April 9, 2018 @ 5:30pm
Final
Earle (Majors) 2
Albers (Majors) 17
 
Monday, April 9, 2018 @ 5:30pm
Final
Rauch (AA Minors) 11
Tucker (AA Minors) 7
 
Saturday, April 7, 2018 @ 4:00pm
Final
Porianda (AA Minors) 14
Tucker (AA Minors) 9
 
Saturday, April 7, 2018 @ 4:00pm
Final
Berg (AAA Minors ) 8
Pollard (AAA Minors ) 9
 
Saturday, April 7, 2018 @ 2:00pm
Final
Zion (AAA Minors ) 15
Esperson (AAA Minors ) 2
 
Saturday, April 7, 2018 @ 2:00pm
Final
Fried (AA Minors) 7
Jones (AA Minors) 1
 
Saturday, April 7, 2018 @ 12:00pm
Final
Lydy (AAA Minors ) 7
Talley (AAA Minors ) 9
 
Saturday, April 7, 2018 @ 12:00pm
Final
Clough (AA Minors) 13
Hux (AA Minors) 9
 
Saturday, April 7, 2018 @ 10:00am
Final
Mattlin (AA Minors) 4
Rauch (AA Minors) 12
 
Friday, April 6, 2018 @ 7:30pm
Final
Albers (Majors) 16
Guymon (Majors) 0
 
Friday, April 6, 2018 @ 7:30pm
Final
Breazeale (Majors) 16
Ramirez (Majors) 8
 
Friday, April 6, 2018 @ 7:15pm
Final
GNLL - Koch (Juniors) 9
GALL - Nunez (Juniors) 7
 
Friday, April 6, 2018 @ 5:30pm
Final
Esperson (AAA Minors ) 13
Berg (AAA Minors ) 19
 
Friday, April 6, 2018 @ 5:30pm
Final
Steil (Majors) 1
Armstrong (Majors) 1
 
Thursday, April 5, 2018 @ 7:15pm
Final
SAN TAN (Juniors) 9
GALL - Forrest (Juniors) 18
 
Thursday, April 5, 2018 @ 7:00pm
Final
DRIDGE (Juniors) 1
GNLL - Koch (Juniors) 12
 
Thursday, April 5, 2018 @ 5:30pm
Final
Mattlin (AA Minors) 11
Hux (AA Minors) 12
 
Wednesday, April 4, 2018 @ 7:30pm
Final
Lydy (AAA Minors ) 10
Berg (AAA Minors ) 8
 
Wednesday, April 4, 2018 @ 7:30pm
Final
SED2 (Juniors) 4
SED1 - Tuey (Juniors) 5
 
Wednesday, April 4, 2018 @ 7:30pm
Final
Ramirez (Majors) 8
Earle (Majors) 9
 
Wednesday, April 4, 2018 @ 7:15pm
Final
SKYLINE (Juniors) 5
GALL - Catania (Juniors) 5
 
Wednesday, April 4, 2018 @ 5:30pm
Final
Esperson (AAA Minors ) 9
Talley (AAA Minors ) 11
 
Wednesday, April 4, 2018 @ 5:30pm
Final
Breazeale (Majors) 4
Steil (Majors) 14
 
Tuesday, April 3, 2018 @ 7:30pm
Final
Rauch (AA Minors) 10
Fried (AA Minors) 1
 
Tuesday, April 3, 2018 @ 7:15pm
Final
GALL - Nunez (Juniors) 8
DRIDGE (Juniors) 10
 
Tuesday, April 3, 2018 @ 7:00pm
Final
Tucker (AA Minors) 15
Clough (AA Minors) 9
 
Monday, April 2, 2018 @ 7:30pm
Final
Armstrong (Majors) 13
Guymon (Majors) 8
 
Monday, April 2, 2018 @ 7:30pm
Final
Zion (AAA Minors ) 12
Pollard (AAA Minors ) 4
 
Monday, April 2, 2018 @ 7:15pm
Final
GALL - Forrest (Juniors) 5
GALL - Catania (Juniors) 8
 
Monday, April 2, 2018 @ 5:30pm
Final
Earle (Majors) 5
Albers (Majors) 10
 
Monday, April 2, 2018 @ 5:30pm
Final
Porianda (AA Minors) 9
Jones (AA Minors) 2
 
Saturday, March 31, 2018 @ 4:00pm
Final
Berg (AAA Minors ) 14
Esperson (AAA Minors ) 3
 
Saturday, March 31, 2018 @ 4:00pm
Final
Fried (AA Minors) 5
Tucker (AA Minors) 2
 
Saturday, March 31, 2018 @ 2:00pm
Final
Clough (AA Minors) 9
Rauch (AA Minors) 3
 
Saturday, March 31, 2018 @ 2:00pm
Final
Lydy (AAA Minors ) 15
Pollard (AAA Minors ) 5
 
Saturday, March 31, 2018 @ 12:00pm
Final
Talley (AAA Minors ) 0
Zion (AAA Minors ) 1
 
Saturday, March 31, 2018 @ 12:00pm
Final
Mattlin (AA Minors) 7
Jones (AA Minors) 11
 
Saturday, March 31, 2018 @ 10:00am
Final
Hux (AA Minors) 7
Porianda (AA Minors) 8
 
Friday, March 30, 2018 @ 7:30pm
Final
Steil (Majors) 12
Albers (Majors) 3
 
Friday, March 30, 2018 @ 7:30pm
Final
Breazeale (Majors) 2
Armstrong (Majors) 3
 
Friday, March 30, 2018 @ 5:30pm
Final
Guymon (Majors) 10
Earle (Majors) 10
 
Thursday, March 29, 2018 @ 7:30pm
Final
Pollard (AAA Minors ) 6
Talley (AAA Minors ) 11
 
Thursday, March 29, 2018 @ 5:30pm
Final
Porianda (AA Minors) 9
Clough (AA Minors) 5
 
Wednesday, March 28, 2018 @ 7:30pm
Final
Esperson (AAA Minors ) 2
Lydy (AAA Minors ) 12
 
Wednesday, March 28, 2018 @ 7:30pm
Final
Ramirez (Majors) 14
Albers (Majors) 7
 
Wednesday, March 28, 2018 @ 7:15pm
Final
GALL - Forrest (Juniors) 4
GALL - Nunez (Juniors) 16
 
Wednesday, March 28, 2018 @ 5:30pm
Final
Guymon (Majors) 6
Breazeale (Majors) 5
 
Wednesday, March 28, 2018 @ 5:30pm
Final
Berg (AAA Minors ) 1
Zion (AAA Minors ) 11
 
Tuesday, March 27, 2018 @ 7:30pm
Final
Hux (AA Minors) 14
Tucker (AA Minors) 5
 
Tuesday, March 27, 2018 @ 7:15pm
Final
GALL - Catania (Juniors) 14
GALL - Forrest (Juniors) 6
 
Tuesday, March 27, 2018 @ 7:00pm
Final
Jones (AA Minors) 7
Rauch (AA Minors) 1
 
Monday, March 26, 2018 @ 7:30pm
Final
Earle (Majors) 4
Steil (Majors) 0
 
Monday, March 26, 2018 @ 7:15pm
Final
GALL - Nunez (Juniors) 16
GALL - Catania (Juniors) 4
 
Monday, March 26, 2018 @ 5:30pm
Final
Mattlin (AA Minors) 4
Fried (AA Minors) 9
 
Monday, March 26, 2018 @ 5:30pm
Final
Armstrong (Majors) 7
Ramirez (Majors) 6
 
Saturday, March 24, 2018 @ 4:00pm
Final
Clough (AA Minors) 5
Mattlin (AA Minors) 7
 
Saturday, March 24, 2018 @ 4:00pm
Final
Lydy (AAA Minors ) 0
Zion (AAA Minors ) 10
 
Saturday, March 24, 2018 @ 2:00pm
Final
Fried (AA Minors) 12
Hux (AA Minors) 0
 
Saturday, March 24, 2018 @ 2:00pm
Final
Berg (AAA Minors ) 4
Talley (AAA Minors ) 10
 
Saturday, March 24, 2018 @ 12:00pm
Final
Porianda (AA Minors) 11
Rauch (AA Minors) 4
 
Saturday, March 24, 2018 @ 12:00pm
Final
Esperson (AAA Minors ) 0
Pollard (AAA Minors ) 10
 
Saturday, March 24, 2018 @ 10:00am
Final
Tucker (AA Minors) 5
Jones (AA Minors) 6
 
Friday, March 23, 2018 @ 7:30pm
Final
Albers (Majors) 3
Breazeale (Majors) 7
 
Friday, March 23, 2018 @ 7:30pm
Final
Armstrong (Majors) 3
Earle (Majors) 3
 
Friday, March 23, 2018 @ 5:30pm
Final
Zion (AAA Minors ) 11
Talley (AAA Minors ) 13
 
Friday, March 23, 2018 @ 5:30pm
Final
Steil (Majors) 17
Ramirez (Majors) 6
 
Thursday, March 22, 2018 @ 5:30pm
Final
Mattlin (AA Minors) 8
Tucker (AA Minors) 9
 
Wednesday, March 21, 2018 @ 7:30pm
Final
Albers (Majors) 3
Armstrong (Majors) 8
 
Wednesday, March 21, 2018 @ 7:30pm
Final
Talley (AAA Minors ) 6
Lydy (AAA Minors ) 6
 
Wednesday, March 21, 2018 @ 5:30pm
Final
Esperson (AAA Minors ) 8
Zion (AAA Minors ) 12
 
Wednesday, March 21, 2018 @ 5:30pm
Final
Ramirez (Majors) 7
Guymon (Majors) 8
 
Tuesday, March 20, 2018 @ 7:30pm
Final
Clough (AA Minors) 4
Jones (AA Minors) 10
 
Tuesday, March 20, 2018 @ 7:00pm
Final
Porianda (AA Minors) 9
Fried (AA Minors) 0
 
Monday, March 19, 2018 @ 7:30pm
Final
Pollard (AAA Minors ) 6
Berg (AAA Minors ) 13
 
Monday, March 19, 2018 @ 7:30pm
Final
Guymon (Majors) 2
Steil (Majors) 3
 
Monday, March 19, 2018 @ 5:30pm
Final
Breazeale (Majors) 3
Earle (Majors) 13
 
Monday, March 19, 2018 @ 5:30pm
Final
Rauch (AA Minors) 6
Hux (AA Minors) 7
 
Thursday, March 8, 2018 @ 7:30pm
Final
Talley (AAA Minors ) 11
Zion (AAA Minors ) 10
 
Thursday, March 8, 2018 @ 7:30pm
Final
Pollard (AAA Minors ) 15
Esperson (AAA Minors ) 5
 
Thursday, March 8, 2018 @ 5:30pm
Final
Jones (AA Minors) 6
Fried (AA Minors) 2
 
Wednesday, March 7, 2018 @ 7:30pm
Final
Berg (AAA Minors ) 0
Lydy (AAA Minors ) 7
 
Wednesday, March 7, 2018 @ 7:30pm
Final
Albers (Majors) 4
Earle (Majors) 6
 
Wednesday, March 7, 2018 @ 5:30pm
Final
Ramirez (Majors) 1
Breazeale (Majors) 4
 
Wednesday, March 7, 2018 @ 5:30pm
Final
Hux (AA Minors) 8
Clough (AA Minors) 14
 
Tuesday, March 6, 2018 @ 7:30pm
Final
Rauch (AA Minors) 10
Mattlin (AA Minors) 11
 
Tuesday, March 6, 2018 @ 7:00pm
Final
Tucker (AA Minors) 7
Porianda (AA Minors) 13
 
Monday, March 5, 2018 @ 7:30pm
Final
Esperson (AAA Minors ) 5
Talley (AAA Minors ) 12
 
Monday, March 5, 2018 @ 7:30pm
Final
Guymon (Majors) 4
Armstrong (Majors) 4
 
Monday, March 5, 2018 @ 5:30pm
Final
Steil (Majors) 14
Ramirez (Majors) 1
 
Monday, March 5, 2018 @ 5:30pm
Final
Pollard (AAA Minors ) 5
Zion (AAA Minors ) 11
 
Saturday, March 3, 2018 @ 6:00pm
Final
Armstrong (Majors) 3
Albers (Majors) 4
 
Saturday, March 3, 2018 @ 4:00pm
Final
Steil (Majors) 6
Guymon (Majors) 2
 
Saturday, March 3, 2018 @ 4:00pm
Final
Zion (AAA Minors ) 12
Berg (AAA Minors ) 3
 
Saturday, March 3, 2018 @ 2:00pm
Final
Lydy (AAA Minors ) 12
Esperson (AAA Minors ) 3
 
Saturday, March 3, 2018 @ 2:00pm
Final
Earle (Majors) 3
Breazeale (Majors) 5
 
Saturday, March 3, 2018 @ 12:00pm
Final
Tucker (AA Minors) 3
Rauch (AA Minors) 13
 
Saturday, March 3, 2018 @ 12:00pm
Final
Jones (AA Minors) 9
Hux (AA Minors) 2
 
Saturday, March 3, 2018 @ 10:00am
Final
Porianda (AA Minors) 7
Mattlin (AA Minors) 7
 
Saturday, March 3, 2018 @ 10:00am
Final
Fried (AA Minors) 6
Clough (AA Minors) 7
 
Saturday, March 3, 2018 @ 8:00am
Final
Talley (AAA Minors ) 11
Pollard (AAA Minors ) 2